روزنامه ملی انیس

استاد سروردانش: کوشش شود تا کار زار های انتخاباتی در چوکات قانون به پیش برود

جمعی از بزرگان، علما، فرماندهان جهادی، تجاران، و جوانان اقوام مختلف ولایت بغلان بعد از ظهر روز سه شنبه با استاد سرور دانش معاون رئیس جمهور دیدار کردند.

خانم نوریه حمیدی وکیل مردم ولایت بغلان در ولسی جرگه و جمعی از نمایندگان مردم که از ولایت بغلان آمده بودند، تأمین امنیت عمومی، انکشاف متوازن، عدالت اداری و دیگر مشکلات مردم آن ولایت را با معاون رئیس جمهور در میان گذاشتند. آنان همچنین تأکید کردند که برای ارائه خدمات شایسته برای شهروندان ولایت بغلان حکومت باید تلاش کند تا زمینه را برای تقرر افراد شایسته در ادرات محلی این ولایت فراهم سازد. 

دیدار کنندگان در خصوص همکاری و حمایت مردم آن ولایت از برنامه های رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور از برنامه های “تیم دولت ساز” اعلام حمایت همه جانبه کردند و تأکید ورزیدند که مردم آن ولایت بیشتر از گذشته خواهان اشتراک گسترده در انتخابات هستند.

متقابلا استاد سرور دانش معاون رئیس جمهور از حضور دیدار کنندگان که در کابل بخاطر پیگیری مشکلات مردم آمده اند اظهار قدردانی کرد و حضور پر شور آنان را با وجود مشکلات امنیتی در انتخابات های گذشته، یک دست آورد بزرگ برای آن مردم
خواند.

معاون رئیس جمهور از روابط نیک اقوام مختلف کشور در ولایت بغلان ستایش کرده و آن را یک الگوی خوب برادری و هم پذیری میان تمام اقوام افغانستان عنوان کرد.

استاد دانش همچنین در رابطه به حضور مردم آن ولایت در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو بیان داشت که باید تلاش صورت بگیرد تا شهروندان در روند دموکراسی فعال تر از گذشته سهم بگیرند.

معاون رئیس جمهور تأکید کرد که کوشش شود تا کار زار های انتخاباتی در چوکات قانون و با حفظ احترام به تمامی تیم ها و ائتلاف ها و حفظ منافع ملی کشور به پیش برود.

معاون رئیس جمهور در خصوص دیگر مشکلات و خواست های دیدار کنندگان وعده سپرد که آن ها را پیگیری خواهد کرد.

ممکن است شما دوست داشته باشید