روزنامه ملی انیس

از برخوردهای بد خسته شده‌ایم

بعضی از حامیان دونالد ترامپ در نواحی عمدتا دموکرات‌نشین ویرجینیا، ویسکانسین و دیگر ایالات می‌گویند که با آن‌ها به خاطر عقاید محافظه‌کارانه‌اشان بد برخورد می‌شود و حالا تصمیم گرفته‌اند کاروان‌های همبستگی تشکیل دهند. بگذارید ببینیم گردش با “قطار ترامپ” چه شکلی است و چه معنی و مفهومی برای کشور دارد.
اسکات پایو با جیپ رانگلر خود که با پرچم‌های ترامپ پوشیده شده است در یکی از محله‌های شمال ویرجینیا برای خودش گشت می‌زند. برای دو زنی که آستین حلقه‌ای به تن دارند و در حیاط جلوی خانه‌ای گپ می‌زنند دست تکان می‌دهد. آن‌ها هم نگاه خشمگینی به او می‌اندازند.
ترامپ در بسیاری از آخر هفته‌ها به اینجا می‌آید تا در باشگاه گلف خودش، ترامپ ناسیونال، بازی کند، و فعالان ترقی‌خواه نیز برای اعتراض به سیاست‌های او در مقابل ورودی باشگاه تجمع می‌کنند. در این منطقه عمدتا دموکرات‌نشین ویرجینیا برخورد سردی با حامیان ترامپ می‌شود.
جولی بریسکمن، یکی از فعالان دموکراتی که در برابر ورودی باشگاه رئیس‌جمهور تجمع می‌کنند، چند سال پیش به خاطر اشاره زشتی که به کاروان رئیس‌جمهور کرده بود معروف شد. او حالا یکی از مقامات انتخابی استان است، منصبی که تا حدودی نتیجه معروفیت جدیدش است.

ممکن است شما دوست داشته باشید